Snadné použití
Oceníte nenáročnou údržbu a bezproblémový tisk. Díky inteligentní technologii HP Smart[1] v tonerových tiskárnách i tiskárně je instalace a údržba spotřebního materiálu HP snadnou záležitostí. Při nízké hladině inkoustu nebo prázdné kazetě obdržíte automatická upozornění. Oceníte pohodlné objednávání online.
Spolehlivost produktů HP vám přinese skutečný užitek
Inteligentní volba. Inteligentní tisková technologie HP Smart[1] provádí automatická nastavení k optimalizaci kvality tisku a zvyšuje spolehlivost. Tonerová kazeta HP 43X zajišťuje spolehlivý provoz s minimem uživatelských zásahů a zvýšenou produktivitou.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 30 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 43X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 30 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 30000 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP LaserJet 9000 a 9050, řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet 9040mfp a 9050mfp |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 15–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 13 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 725184659522 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1190 x 792 x 1139 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 595 × 396 × 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1190 x 991 x 1128 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 595 x 198 x 396 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 5 |
| Počet kartonů na paletu | 25 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 4 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 20 |
| Množství na paletě | 25 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Číslo produktu | 3R-A4931-AA |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C8543X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 138 kg |
| Hmotnost balení | 5,64 kg |
| Hmotnost palety | 162 kg |
| Hmotnost | 4,24 kg |
Produkt Toner HP C8543X - black, černá tonerová náplň do laserové tiskárny je vhodný pro tiskárny:
