Legendární výkon
Spolehněte se na originální tonery HP, které zajišťují působivé výtisky a výjimečnou kvalitu tisku za všech okolností.
Na firemní produktivitě záleží
Originální tonerové kazety HP umožňují konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Rozhodující okamžiky, působivé výsledky
Prezentujte svou firmu pomocí špičkových výtisků a odlište svou práci od ostatních.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Na kazetu: cca 2 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 36A |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 2x černá (cca 4 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 2000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP LaserJet P1505/P1505n |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 27 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 884962022368 |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 375 x 226 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 375 x 226 x 125 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Oblastní omezení prodeje | V prodeji pouze v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v regionu NWCA, v Jižní Africe, na Středním východě, v Turecku a v Izraeli |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet kartonů na paletu | 117 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 10 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 80 |
| Množství na paletě | 80 |
| Stohovací číslo pro krabici | 36 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CB436AD |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 153,3 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,66 kg |
| Hmotnost palety | 153,3 kg |
| Hmotnost | cca 1,58 kg |
Produkt Toner HP CB436AD - black, černá tonerová náplň do laserové tiskárny je vhodný pro tiskárny:
HP LaserJet M1120HP LaserJet M1120 MFPHP LaserJet M1522 MFPHP LaserJet M1522 NF MFPHP LaserJet M1522N MFPHP LaserJet P1505



