Spolehněte se na vedoucí postavení společnosti HP v oblasti ochrany životního prostředí. Originální tonerové kazety HP LaserJet s vylepšenými tonery zvyšují úsporu energie[1] a byly navrženy s ohledem na životní prostředí. Díky programu HP Planet Partners můžete originální kazety recyklovat zodpovědným způsobem[2].
Originální tonerové kazety HP LaserJet jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na životní prostředí.
S originálními kazetami HP a tonerem HP s jedinečným složením získáte konzistentní kvalitu tisku po celou dobu životnosti kazety. Jelikož 70 % tiskového procesu závisí na kazetě, zvolte si kazetu navrženou přímo pro vaši tiskárnu.
Spolehněte se na integrovanou kazetu HP, která představuje 70 % tiskového systému, a získáte spolehlivé a konzistentní výsledky.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 6 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 55A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 6 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 6000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP LaserJet Enterprise P3015; Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Pro M521; Multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise 500 M525 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 37 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 884420133698 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 140 x 800 x 1 193 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 395 x 160 x 261 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 193 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 395 x 160 x 261 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně, Japonsku, Francii |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 72 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 14 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 56 |
| Množství na paletě | 72 |
| Stohovací číslo pro krabici | 16 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE255A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 122,4 kg |
| Hmotnost balení | 1,82 kg |
| Hmotnost palety | 122,4 kg |
| Hmotnost | 1,25 kg |
Produkt Toner HP CE255A - black, černá tonerová náplň do laserové tiskárny je vhodný pro tiskárny:




