Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 6 000 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 507A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 6000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 6 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Barevná tiskárna HP LaserJet Enterprise 500 M551 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 6000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10 až 70 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 ?C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 14 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 884962554593 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 × 164 × 206 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 179 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 × 164 × 206 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 70 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 70 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE403A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | cca 1,74 kg |
| Hmotnost palety | 142,3 kg |
| Hmotnost | cca 1,2 kg |
Produkt Toner HP CE403A - magenta, purpurová tonerová náplň do laserové tiskárny je vhodný pro tiskárny:
Doporučujeme zakoupit k produktu
- 1 990 Kč s DPH
- 1 939 Kč s DPH
- 1 939 Kč s DPH








