Působivé výsledky bez prodlev
Spolehněte se na originální tonerové kazety HP, které zajistí konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající firemním potřebám a cenovým nárokům.
Spolehlivá volba, která zamezí nepříjemnému opakovanému tisku, plýtvání spotřebním materiálem a zpožděním.
Nenechte se ničím zdržovat
Na nic nečekejte. Originální tonerové kazety HP vyměníte za pár sekund a můžete se vrátit k tisku. Jsou navrženy speciálně pro tiskárnu nebo multifunkční tiskárnu HP LaserJet s tonerem a zobrazovacím válcem v jedné sadě spotřebního materiálu se snadnou instalací.
Výměna ještě nikdy nebyla jednodušší – stačí nakoupit náhradní kazety a během chvilky je nainstalovat.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 500 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 83A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 1 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 28 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 886112397692 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 375 × 113 × 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 375 × 113 × 125 mm |
| Země původu | Vyrobeno v USA, Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 21 |
| Počet kartonů na paletu | 168 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 21 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 168 |
| Množství na paletě | 168 |
| Stohovací číslo pro krabici | 32 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF283A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 159,9 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,83 kg |
| Hmotnost palety | 159,9 kg |
| Hmotnost | cca 0,62 kg |
Produkt Toner HP CF283A - black, černá tonerová náplň do laserové tiskárny je vhodný pro tiskárny:
