Legendární výkon
Spolehněte se na originální tonery HP, které zajišťují působivé výtisky a výjimečnou kvalitu tisku za všech okolností.
Na firemní produktivitě záleží
Originální tonerové kazety HP umožňují konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Rozhodující okamžiky, působivé výsledky
Prezentujte svou firmu pomocí špičkových výtisků a odlište svou práci od ostatních.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 2 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 12A |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 2x černá (cca 4 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 2000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP LaserJet 1010 a 1020; Řada tiskáren HP LaserJet 3015, 3020, 3030, 3050, 3050z, 3052 a 3055 All-in-One; Multifunkční zařízení HP LaserJet M1005 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 7,5 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 30 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Toner Ultraprecise |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 883585537525 |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1150 x 790 x 1082 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 357 x 210 x 134 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1150 x 1000 x 1216 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 357 x 210 x 134 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 112 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 11 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 77 |
| Množství na paletě | 112 |
| Stohovací číslo pro krabici | 28 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | Q2612AD |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 164 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,8 kg |
| Hmotnost palety | 247 kg |
| Hmotnost | cca 1,4 kg |
Produkt HP originální toner Q2612AD, HP 12A, black, 4000 (2x2000)str., dual pack, 2ks je vhodný pro tiskárny:
HP LaserJet 1015HP LaserJet 1020HP LaserJet 1022HP LaserJet 3015HP LaserJet 3020HP LaserJet 3030HP LaserJet 3050HP LaserJet 3052HP LaserJet 3055HP LaserJet M1005 MFPHP LaserJet M1319 MFP




