Maximalizujte produktivitu bezproblémovým tiskem
Společně je to lepší. Nejvyšší rychlosti, kvality tisku a výkonu tiskárny dosáhnete s použitím originálních kazet HP LaserJet.
Bezplatné, pohodlné vrácení a recyklace díky programu HP Planet Partners.[1]
Produkujte konzistentní, profesionální výsledky
Spolehlivé kazety HP tvoří až 70 % celkového zobrazovacího systému a zajišťují konzistentní výsledky.
Originální toner HP a tiskový systém HP jsou navrženy tak, aby společně vytvářely ostré a komplexní grafiky.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 3 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 53A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 3 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 3000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna řady HP LaserJet P2015 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 19 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 5.6 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 882780389267 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1170 x 780 x 989 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 × 117 × 168 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1170 x 975 x 1146 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 1170 x 390 x 168 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně, USA |
| Počet kartonů na vrstvu | 25 |
| Počet kartonů na paletu | 150 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 20 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 100 |
| Množství na paletě | 150 |
| Stohovací číslo pro krabici | 24 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | Q7553A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 125 kg |
| Hmotnost balení | 1,0 kg |
| Hmotnost palety | 171 kg |
| Hmotnost | 0,7 kg |
Produkt Toner HP Q7553A - black, černá tonerová náplň do laserové tiskárny je vhodný pro tiskárny:
HP LaserJet M2727HP LaserJet M2727 NFHP LaserJet M2727 NF MFPHP LaserJet M2727 NFSHP LaserJet M2727 Nfs MFPHP LaserJet P2010HP LaserJet P2014HP LaserJet P2015




